Ubezpieczenia samochodów osobowych, dostawczych, pojazdów ciężkich

UBEZPIECZENIA - wyliczymy dla Ciebie najtańsze ubezpieczenie OC/AC/NNW

Jeśli szukasz atrakcyjnej, a zarazem dopasowanej do Twoich potrzeb oferty ubezpieczenia pojazdu, idealnie trafiłeś ! Nasza wyspecjalizowana kadra znajdzie dla Ciebie najkorzystniejszą na rynku ofertę ubezpieczenia OC/AC/NNW.

Priorytetem dla naszej firmy jest znalezienie najkorzystniejszej oferty dla Ciebie. Stawiamy na profesjonalizm, który przekłada się na doskonałą obsługę klienta.

Ubezpieczenie OC/AC/NNW dla Twojego pojazdu

Ubezpieczenie OC pokrywa koszty zniszczonego mienia oraz wszelkie szkody osobowe. Obowiązuje każdy zarejestrowany samochód. Korzystając z dużego wyboru wśród firm z którymi współpracujemy zaproponujemy Tobie najlepsze ubezpieczenie.

Współpracujemy z takimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi jak: PZU, MTU, LINK4, WARTA, AXA, ALLIANZ, HESTIA, PROAMA, GOATHER I WIELE INNYCH

Ubezpieczenie AUTOCASCO (AC) chroni Twój samochód oraz jego standardowe wyposażenie w przypadku zniszczenia, kradzieży czy uszkodzenia. To co obejmuje Autocasco zależy jedynie od warunków oferowanych przez firmę ubezpieczeniową oraz Twoich preferencji.

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) obejmuje zakres ryzyk związanych z życiem i zdrowiem człowieka.Sam wybierasz sumę NNW a świadczenie wypłacane jest niezależnie od tego czy przysługuje z polisy np. OC sprawcy.

Ubezpieczenie OC

zadzwoń zamów wycenę

606-833-277
Kupiłeś pojazd, potrzebujesz pomocy przy Ubezpieczeniu pojazdu ? Znajdziemy najkorzystniejszą ofertę. ZADZWOŃ
Ubezpieczenie AC
Tłumaczenia dokumentów
POPRZEDNI
Ubezpieczenie NNW
Kredyt samochodowy
NASTĘPNY