Rejestrowanie pojazdów

wydział komunikacji - dokonamy za ciebie rejestracji twojego pojazdu

Nie lubisz czekać w urzędach ? Nie masz czasu na rejestracje pojazdu ? Doskonale trafiłeś załatwimy to za Ciebie ! Zaoszczędzisz czas i nerwy ! Załatwimy to za Ciebie szybko i profesjonalnie.

Nasza kadra w państwa imieniu zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z rejestracją pojazdów. Nie musisz stać w kolejce ! Przychodzisz do nas zostawiasz nam niezbędne dokumenty, a my w Twoim imieniu składamy wniosek o rejestracje samochodu, odbieramy tablice rejestracyjne oraz dowód rejestracyjny, które trafiają w Twoje ręce.

Rejestracja samochodów krajowych i zagranicznych

Nam zostawiacie Państwo dokumenty samochodu: Umowę/Fakturę zakupu, obcojęzyczne dokumenty rejestracyjne, zagraniczne tablice rejestracyjne i badanie techniczne.

Nie masz czasu na stanie w kolejce w Wydziale Komunikacji ? Skorzystaj z naszych usług.

Zarejestrujemy dla ciebie wszelkie pojazdy (w tym: auta osobowe i ciężarowe, motocykle, ciągniki siodłowe, quady, autobusy) zarówno dla firm oraz osób fizycznych. Rejestracja nie była jeszcze tak prosta. Załatwimy to dla Ciebie najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Oferujemy rejestracje pojazdów z Niemiec, Czech, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Litwy, Włoch. Przerejestrowywujemy również pojazdy zakupione w Polsce.

Wydział komunikacji Gorzów

zadzwoń zamów wycenę

606-833-277
Sprowadziłeś pojazd z zagranicy, chciałbyś go zarejestrować ale nie masz czasu ? ZADZWOŃ
Jak zarejestrować auto
Leasing Samochodów
POPRZEDNI
Rejestracja samochodu z zagranicy
Akcyza
NASTĘPNY