Agencja celna

kredyt samochodowy - kredyt bez większych formalności

Szukasz szybkiego i wygodnego kredytu samochodowego ? Doskonale trafiłeś ! Dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytu samochodowego. Udzielamy kredyt na samochody nowe i używane, krajowe i sprowadzane z zagranicy.

Udzielamy kredytu nawet do 120 miesięcy, Twój wkład własny zależy tylko i wyłącznie od ceny brutto oraz roku produkcji zakupionego auta, decyzje o przyznaniu kredytu dostaniesz w ciągu 24 godzin !

U nas dostaniesz najlepiej dobrany kredyt

U nas nie musisz pokazywać swoich PIT-ów, nie musisz angażować swoich środków, nie wymagamy zaświadczeń z US i ZUS, czas do uzyskania decyzji kredytowej zależy od wielkości kredytu. Ty ustalasz gdzie podpiszemy umowę !

Dzięki nam zaoszczędzisz czas na załatwianie formalności, czas do uzyskania decyzji kredytowej zależy od wielkości kredytu (zazwyczaj od kilku godzin do dwóch dni).

Kredyty udzielamy osobom fizycznym prowadządcych działalność gospodarczą, spółki cywilne oraz jawne, osobom fizycznym zatrudnionym na umowę o pracę, osobom wykonującym wolny zawód, osobom prawnym, emerytom i rencistom oraz rolnikom.

Kredytujemy samochody osobowe lub dostawcze nowe i używane, pojazdy sprzedawane u autoryzowanych dealerów, osoby fizyczne lub komisy, pojazdy sprowadzane z zagranicy i niezarejestrowane w Polsce.

foto

zadzwoń zamów wycenę

606-833-277
Potrzebujesz kredytu samochodowego ? Chciałbyś dostać najbardziej korzystną ofertę ? ZADZWOŃ
foto
Ubezpieczenia
POPRZEDNI
foto
Leasing Samochodowy
NASTĘPNY